Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyšel zpravodaj Sdružení Český ráj

titulní stránka Zpravodaje Sdružení český ráj, autor: SČR

V červnu vyšlo nové číslo Zpravodaje SČR, které přináší informace o činnosti a aktivitách sdružení, jeho partnerů a členů.

Zpravodaj informuje o slavnostním otevření stezky Greenway Jizera v úseku Dolánky – Líšný, o ukončených i probíhajících projektech SČR a jeho partnerů, o zásadních novinkách z regionu a ohlíží se i za návštěvností v roce 2013. "V neposlední řadě vám představí dalšího z nových členů SČR – společnost EA Hotels, jež provozuje hotel Zámek Hrubá Skála," říká PR manažerka Sdružení Český ráj Lucie Rakoušová a dodává, že z rozhovoru s novou ředitelkou hotelu Janou Preislerovou se dozvíte spoustu informací o nových i plánovaných aktivitách a službách hotelu. Přílohou Zpravodaje je i výroční zpráva SČR za rok 2013. Zpravodaj v elektronické podobě najdete na: http://www.cesky-raj.info/cs/region-cesky-raj/sdruzeni-cesky-raj/zpravodaj-scr/zpravodaj-scr-1-2014.html

(Zdroj: Pavel Charousek, agentura TvA)


Vytvořeno 2.7.2014 13:50:48 | přečteno 590x | Bc. Radek Drašnar