Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V krámku Fokusu je možné koupit zajímavé dárky

keramika z Fokusu, autor: Fokus Turnov

FOKUS Turnov - sdružení pro péči o duševně nemocné a zdravotně postižené otevřelo ve svých prostorách ve Skálově ulici krámek s výrobky svých klientů.

V obchůdku je možné zakoupit zajímavý dárek. Sortiment tvoří keramické a proutěné výrobky, batikovaná trička, hedvábné šátky a šály, korálková bižuterie, smaltované šperky, výrobky z fima. Sebe i své blízké můžete potěšit také originálními hračkami, dárkovými krabičkami, obrázky, glycerinovými mýdly, medovými svíčkami, tkanými výrobky nebo ručně vyrobenými přáníčky. Otvírací doba krámku je od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:00 hodin a v pátek od 8:00 do 12:00 hodin.

Vytvořeno 5.11.2013 11:40:15 | přečteno 756x | Bc. Radek Drašnar