Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

U Sedmihorek se srazil vlak s osobním automobilem

Zásah u dopravní nehody, autor: HZS LK

Tři jednotky hasičů zasahovaly v pondělí 4. července u dopravní nehody, při které se střetl osobní automobil s vlakem.

Událost byla hasičům ohlášená v 18:18 hodin a na místě pomáhali profesionální hasiči z Turnova, turnovští dobrovolní hasiči a drážní hasiči z Liberce. Ke střetu došlo na přejezdu v těsné blízkosti vlakové zastávky Karlovice-Sedmihorky. Než vlak úplně zastavil, tlačil před sebou osobní automobil zhruba 80 metrů. Původně měli hasiči informaci, že jsou uvnitř auta zaklíněné 2 osoby, v době jejich příjezdu již byla řidička i spolujezdec venku. Hasiči pomohli s transportem zraněných do vrtulníku a sanitního vozu. Hasiči provedli protipožární opatření a unikající naftu z osobního automobilu jímali do úkapové nádoby. Trať byla v obou směrech uzavřena na více než 2 hodiny.

Mgr. Zdenka Štrauchová, HZS LK

Zásah u dopravní nehody

Vytvořeno 7.7.2016 7:24:47 | přečteno 795x | anna.supikova
load