Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovští profesionální hasiči zasahovali u vážné nehody

hasiči výšinka

K nehodě došlo ve čtvrtek 18. září 2014 před devatenáctou hodinou na Výšince u gymnázia.

Došlo ke střetu osobního automobilu značky Škoda Fabia a motocyklu značky Kawasaki. V době příjezdu hasičů ležel zraněný motorkář na komunikaci a byl v bezvědomí. První pomoc mu poskytli již členové posádky ZZS a hasiči se ihned připojili. Cestující osobního auta - žena a muž neutrpěli při nehodě žádná zranění. Hasiči se proto soustředili na motorkáře, kterého pomohli po ošetření naložit na nosítka a do sanitního vozu. Jednotka hasičů provedla na obou vozidlech protipožární opatření a asistovala PČR při šetření události. Hasiči na závěr uklidili komunikaci od střepů a úlomků z vozidel. Celý zásah trval zhruba tři hodiny.

(Zdroj: por. Mgr. Zdenka Štrauchova, HZS LK)

hasiči


Vytvořeno 19.9.2014 12:09:04 | přečteno 811x | Ing. Klára Preislerová