Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovští hasiči opět zasahovali

dopravní nehoda 20.7.2014 v Jenišovicích, autor: HZS LK

Jednotka Sboru hasičů města Turnova zasahovala spolu s dalšími u vážné dopravní nehody, k níž došlo v neděli 20. července 20124 v Jenišovicích.  


Po příjezdu jednotek na místo zásahu a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že do rodinného domu narazil osobní automobil a že se v něm nachází jedna zaklíněná a zraněná osoba. Další tři zranění byly v době příjezdu jednotek hasičů již mimo havarované vozidlo a v péči zdravotníků. „K vyproštění zraněné osoby bylo nutné použít hydraulické vyprošťovací nářadí včetně rozpěrných tyčí,“ informoval velitel jednotky Sboru hasičů města Turnova Martin Bartoníček a doplnil, že po zdokumentování místa nehody příslušníky policie uklidili hasiči komunikaci od provozních náplní a zbytků havarovaného automobilu.

(Zdroj: TZ HZS LK)

dopravní nehoda 20.7.2014 v JenišovicíchVytvořeno 22.7.2014 14:58:41 | přečteno 738x | Bc. Radek Drašnar