Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Terénní pečovatelská služba v Turnově

Cílem Terénní pečovatelské služby je pomoc osobám se sníženou soběstačností a seniorům přímo v jejich přirozeném domácím prostředí. Náplní naší práce je pomoc při zvládání běžných úkonů. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme sestavit individuální plán přizpůsobený přímo Vašim potřebám.

Již několikrát jste měli možnost v místních periodikách číst o naší terénní pečovatelské službě, o příkladné práci pečovatelek a pečovatelů. Rádi bychom se vám připomněli znovu a zároveň tímto nabídli široké veřejnosti naše služby.

Cílem Terénní pečovatelské služby je pomoc osobám se sníženou soběstačností a seniorům přímo v jejich přirozeném domácím prostředí. Náplní naší práce je pomoc při zvládání běžných úkonů.

Přejete si cítit spokojenost ve vašich srdcích? Kontaktujte nás a pomůžeme vám sestavit individuální plán přizpůsobený přímo vašim potřebám.

Věřte, že sociální péče je stejně tak důležitá jako péče zdravotní.

Naší další pomocí je možnost pobytu v Centru denních služeb, které se nachází v budově Domova důchodců v ulici 28. října. Do tohoto místa zajišťujeme dopravu pro uživatele vozidly Terénní pečovatelské služby z jejich domova. Kvalifikované a vzdělané pečovatelky s nimi provádí různé aktivity, např. cvičení, paměťové hry, ruční práce atd. Je jim zde zprostředkován přirozený styk s jejich vrstevníky a naší odměnou je jejich úsměv na tváři a slova: „Děkuji a zítra na shledanou“, se kterými se loučí při odjezdu domů.

Podrobnější informace naleznete na www.zsst.cz v sekci Terénní pečovatelská služba.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel. Čísle 481 322 814 nebo na 777 767 870

Eva Cinková, vedoucí Terénní pečovatelské služby a CDS

Vytvořeno 30.5.2012 | přečteno 2884x | Richard Mochal
load