Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Televize Turnov

Pod logem TVT od 10. 5. 2010 vysílá nový televizní kanál Města Turnova - TELEVIZE TURNOV. 24 hodin ve dni, 365 dnů v roce nabídne obvykle desetiminutovou smyčku zpravodajství, publicistiiky a malých uměleckých žánrů z Turnova a spádové oblasti Českého ráje.

Pod logem TVT od 10. 5. 2010 vysílá nový televizní kanál Města Turnova - TELEVIZE TURNOV.

24 hodin ve dni, 365 dnů v roce nabídne obvykle desetiminutovou smyčku zpravodajství, publicistiiky a malých uměleckých žánrů z Turnova a spádové oblasti Českého ráje. V kalendářním měsíci uvidí diváci celkem tři premiéry smyček a to vždy v 1., 10. a 20. den toho kterého měsíce.

Výrobcem, a základním nosičem kanálu TVT je zavedená turnovská internetová televize www.bonustv.cz, na níž se divák dostane též pouhým proklikem z hlavní stránky oficiálního webu Města Turnova. Internetové vysílání zajistí také propagaci Turnova a Českého ráje daleko za jejich hranice.

Na domácí půdě bude TELEVIZE TURNOV dostupná též kabelem prostřednictvím rychle se rozvíjejícího optovláknového rozvodu firmy PAMICO na zvláštním informačním kanále Města Turnova. Zde budou relace vysílány vedle standardního rozlišení též ve FULL HD kvalitě. Cílem zařazení TVT do klasické televize je zpřístupnit obsah TELEVIZE TURNOV též občanům, kteří nevládnou internetem nebo preferují absolutní špičku televizní prezentace v HD rozlišení.

Vytvořeno 5.5.2010 | přečteno 1074x | Richard Mochal
load