Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Prodejna regionálních potravin Českého ráje – najdete ji v novém kabátě a blíže zákazníkům

letak regional produkty

Už jste navštívili prodejnu Regionální produkty z Českého ráje v Turnově v Palackého ulici?

V Českém ráji jsou stále tradiční výrobci kvalitních uzenin, sýrů, ovocných moštů, poctivých cukrářských a pekařských výrobků nebo rostlinných olejů. Nesmíme zapomenout ani na menší či větší farmy a zemědělské podniky, které kultivují krajinu Českého ráje a zároveň produkují to nejkvalitnější maso, med či ovoce a zeleninu. Výběr místních potravinářských výrobců doplňují pivovary, které za vysokou kvalitu a chuť svého piva pravidelně sbírají významná ocenění a mají své příznivce v celé České republice.

Ne všichni mají možnost zavítat přímo k těmto výrobcům a pěstitelům do dílen a na farmy, a proto v regionu postupně vznikají prodejní místa, která chtějí zákazníkům nabídnout kvalitní potraviny a řemeslné výrobky které mají svůj původ v regionu a značku Regionální produkt Český ráj.

Dobrým příkladem je prodejna Regionální produkty z Českého ráje v Turnově, jejíž provozovatelkou je Šárka Janková ve franšíze s Prodejním družstvem regionálních výrobků Českého ráje. Prodejna se přestěhovala z Trávnic do frekventovanější Palackého ulice, kde je více dostupná svým zákazníkům. Díky této změně došlo i k významnému rozšíření prostor samotné prodejny a ta tak může nabídnout široký sortiment potravin od výrobců z Českého ráje, Podkrkonoší a Jizerských hor. Své místo tu našly nově též kvalitní řemeslné výrobky od místních výrobců. Z regionálních potravin zde zakoupíte například mléčné výrobky Tompeli, lahůdkové uzeniny Lomničan, mošty z Moštovny Lažany, Svijanské a Rohozecké pivo, oleje Fabio Produkt a řadu dalších.

Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku od 7.00 do 17.00 a v sobotu od 8.30 do 12.00 hodin. Další informace k prodejně jsou k dispozici na www.potravinyceskyraj.cz, nebo u provozovatelky Šárky Jankové na tel. 775 889 950.


Další prodejny regionálních výrobků z Českého ráje:

· Pekarna a cukrárna Mikula – síť prodejen v Turnově, Semilech, Rovensku pod Troskami, Mírové pod Kozákovem, Vyskři, info na tel.: 481 313 536, www.pekarnamikula.cz

· Infoshop Vejměnek – Infocentrum Malá Skála (proti Boučkovu statku), info na tel: 773 877 550, infocentrum.malaskala@email.cz

· Prodejna regionálních výrobků na hradu Valdštejn – info na tel.: 608 028 477, ivvall@tiscali.cz

· Farmářka z Ráje, Mnichovo Hradiště (Turnovská ul.)  – info na tel.: 732 167 581 www.zraje.cz

· Muzejní prodejna v Turnově (Skálova ul.) – info na tel.: 481 322 106, zitkova@muzeum-turnov.cz


Ing. Hana Ledabylová

ikona souboruRegionální produkty z Českého ráje, obrázek se otevře v novém okně

Některé regionální produkty můžete zakoupit i v turnovském informačním centru na nám. Českého ráje.

Vytvořeno 5.9.2012 10:02:37 | přečteno 2311x | Kateřina Doubravová
load