Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pomozte týraným zvířatům

I vy můžete pomoci týraným zvířatům a to formou online nákupu na stránkách www.zapakatel.cz

Nadace na ochranu zvířat ve spolupráci se Zapakatel.cz realizuje Kampaň na pomoc týraným zvířatům.

Jak můžete pomoci?
Je to jednoduché a rychlé! Na stránkách www.zapakatel.cz si zvolíte, jakou částkou chcete přispět – tj. koupíte voucher v hodnotě 20 Kč, 50 Kč, 100 Kč nebo 500 Kč.

Nadace na ochranu zvířat z vybraných finančních prostředků podpoří konkrétní případy zvířat, která byla týrána a byla z otřesných podmínek odebrána nebo byla se známkami prokazatelného týrání nalezena.


Příběhy týraných zvířat budeme v průběhu kampaně pravidelně zveřejňovat na našich internetových stránkách www.ochranazvirat.cz a www.zapakatel.cz.

Více informací naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 8.3.2011 | přečteno 856x | Richard Mochal
load