Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pomozte při hledání ztraceného pejska!

hledání ztraceného pejska

V okolí Turnova se ztratil jedenáctiletý černo-šedý pes jménem Filip. Pomozte, prosíme, při jeho hledání.

Pes Filip je kříženec kokršpaněla. Má delší černo-šedou srst, která mu zčásti zakrývá i oči. Trpí chronickým kašlem. Ztratil se při pravidelné ranní vycházce na pomezí Turnova, Vesecka a Ohrazenic. V minulosti již utíkal, ale vždy se vrátil. Váží kolem 20 kg. Na sobě měl tmavě hnědý obojek, známku neměl. Není čipovaný ani tetovaný. Vykastrovaný není. K lidem je spíše nedůvěřivý, na pamlsek by ale k cizímu člověku přišel.

Pokud byste ho zahlédli či o něm získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 731 231 215 nebo napište na email Iva.Drahonovska@seznam.cz. Odměna za nalezení je 2 tisíce korun.

ikona souboruLetáček


Vytvořeno 22.4.2014 11:49:43 | přečteno 623x | Bc. Radek Drašnar