Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Poděkováním dobrovolným hašičům

Zastávkový přístřešek pod Hlavaticí

Na autobusové zastávce u Husova pomníku pod Hlavaticí se objevil nový přístřešek, který nahradil dožilou nevzhlednou stavbu.

Na autobusové zastávce u Husova pomníku pod Hlavaticí se objevil nový přístřešek, který nahradil dožilou nevzhlednou stavbu. Takovýchto hezkých míst pro čekání na autobus je v okrajových částech Turnova málo.

Stavbu se podařilo postavit se Sbory dobrovolných hasičů z Pelešan a Mašova. Město Turnov poskytlo těmto organizacím potřebný materiál a členové sborů, pod vedením starosty SDH Pelešany Ing. Miroslava Sedláka a starosty SDH Mašov Zbyňka Hrůši, zajistili odstranění starého přístřešku, vybudování a osazení přístřešku nového. Nový dřevěný přístřešek autobusové zastávky poblíž Zlaté stezky Českého ráje bude jistě mnohem lépe reprezentovat toto turisticky atraktivní místo.

Další iniciativou dobrovolných hasičů je vybudování zastávkového přístřešku v Pelešanech.

Vedení města touto cestou velice děkuje všem hasičům, kteří se na stavbě obou přístřešků podíleli. Dobrovolně a ve svém volném čase tak pomáhají zvelebovat naše město a vytvářejí pro místní občany i návštěvníky Turnova útulné prostředí.

novy pristresek

Vytvořeno 13.11.2011 | přečteno 969x | Richard Mochal
load