Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pečovatelská služba prodlužuje pracovní dobu

pečovatelská služba

Zdravotně sociální služby Turnov oznamují veřejnosti, že od 2. května 2013 se prodlužuje pracovní doba pečovatelské služby.

Ta nabízí pomoc seniorům, zdravotně postiženým a jejich rodinám. Dosud je poskytována v pracovních dnech od 7:00 do 15:30 hodin, nově od 7:00 do 19:00 hodin. Prodloužení pracovní doby se týká terénní pečovatelské služby a pečovatelských služeb v domech zvláštního určení, tedy Penzionu v Žižkově ulici a Domu s pečovatelskou službou na Výšince. Pečovatelská služba pomáhá s úklidem, zajišťuje nákupy, obstarání léků, dovoz oběda, je nápomocna při osobní hygieně. O víkendech lze však zajistit pouze rozvoz obědů.

V případě zájmu o pečovatelskou službu kontaktujte terénní pečovatelskou službu na tel.: 777 767 870, DPS Výšinka na tel.: 777 767 875 a Penzion Žižkova ul. na tel.:  777 767 876.

Vytvořeno 16.4.2013 15:34:03 | přečteno 999x | Bc. Radek Drašnar