Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Okresní správa sociálního zabezpečení poskytne potřebné informace

OSSZ Semily

Okresní správa sociálního zabezpečení v Semilech chce pomoci zaměstnavatelům a upozornit je na povinnost podávat od 1. 1. 2014 předepsané tiskopisy pouze elektronicky.

Organizuje proto ve čtvrtek 24. října 2013 pro zaměstnavatele informační den. Uskuteční se od 9:00 hodin v sídle Okresní správy sociálního zabezpečení Semily, Bořkovská 571, Semily, v zasedací místnosti ve 2. patře. Účast je bezplatná, vzhledem k omezené kapacitě prostor je nutné potvrzení účasti nejpozději do 18. 10. 2013 na e-mailových adresách: Veronika.Novakova3@cssz.cz nebo Renata.Navratilova@cssz.cz nebo Olga.Farska@cssz.cz .

ikona souboruPozvánka na informační den

ikona souboruInformace k povinnosti elektronické komunikace

Vytvořeno 8.10.2013 10:53:55 | přečteno 2960x | Bc. Radek Drašnar