Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nový propagační materiál Turnova i suvenýry v Íčku

Propagační materiály, autor: RTIC

Pro návštěvníky Turnova a pro všechny, kdo se chtějí o městě něco dozvědět, vydalo Regionální turistické informační centrum nový propagační leták.


Jedná se o tzv. turistický list z edice InfoKAM od vydavatelství Kam po Česku. Leták obsahuje základní informace o historii i současnosti Turnova. Turisté se z materiálu dozvědí, co v Turnově navštívit i řadu zajímavostí o městě. Součástí letáku je také mapka centra města. Více informací včetně možnosti stažení zde: https://www.kampocesku.cz/clanek/26590/turnov


Regionální turistické informační centrum se snaží neustále rozšiřovat nabídku suvenýrů. Pro letošní turistickou sezónu jsou novinkou samolepky se znakem města Turnova, barevné pastelky z lískového dřeva, kulaté odznaky (placky) s motivy postaviček z českorajských pověstí, turistické zápalky s motivy turnovských pamětihodností a turistické vizitky ke hře „Pacltův drahokam“ a „Za pověstmi Českého ráje“.

Pacltův drahokam 

Anna Chaloupecká, Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace


Vytvořeno 14.8.2019 10:35:19 | přečteno 485x | Ing. Klára Preislerová
load