Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nová poradna obětem trestných činů - Bílý kruh bezpečí

V Liberci je nově otevřená poradna "Bílý kruh bezpečí" pro oběti trestných činů.

V Liberci na adrese Švermova 32, Liberec 10 - Františkov byla otevřená nová poradna s odbornou, bezplatnou a diskrétní pomocí obětem trestných činů.

Poradna je otevřená každé pondělí od 17 - 19 hodin a není nutné se objednávat. Je zde poskytováno právní a psychologické poradenství, krizová intervenci pro akutní stavy atd.

Více informací naleznete na tel. čísle 485 150 707 nebo na webu www.bkb.cz

Vytvořeno 22.7.2008 | přečteno 938x | Richard Mochal
load