Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nezůstávejte se svými problémy SAMI!

Linka důvěry Liberec poskytuje podporu lidem, kteří se ocitli v krizi nebo obtížné životní situaci.

Linka důvěry Liberci oslaví v březnu t.r. již 17. výročí založení. Linka je organizační složkou Centra intervenčních a psychosociálních služeb v Liberci a je registrována Libereckým krajem jako poskytovatel sociálních služeb s celokrajskou působností.

Jedná se o jediné zařízení tohoto druhu v kraji a poskytuje pomoc nonstop – 24 hodin denně, 365 dní v roce, a to formou telefonických rozhovorů a poradenství prostřednictvím e-mailů.
Nabízí jednorázovou nebo i opakovanou podporu lidem, kteří prožívají stav tísně, bezradnosti a nejistoty, nacházejí se v obtížné životní situaci, mají nějakou starost nebo obavu a potřebují si pohovořit o tom, co je trápí. Pokud to klienti potřebují, dostanou kontakty na další pracoviště, kde mohou své problémy řešit.
O Lince důvěry Liberec se můžete dozvědět více na www.linkaduveryliberec.cz.

Kontakty:
LINKA důvěry Liberec
Telefonicky – anonymně – nonstop
485 177 177
606 450 044

INTERNETOVÉ PORADENSTVÍ
odpovim@napismi.cz
www.linkadůveryliberec.cz

Mgr. Hana Kocourová – vedoucí OSV

Vytvořeno 11.3.2009 | přečteno 1038x | Richard Mochal
load