Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Neplýtváme!

Neplýtváme, autor: ADRA

Humanitární organizace ADRA v Turnově pořádá akci s názvem Neplýtváme. Tato akce má za cíl upozornit na příliš velké plýtvání a zkusit se zamyslet nad tím, jak můžeme být šetrnější k přírodě a životnímu prostředí.

Jak se můžete zapojit?

Lidé z Turnova a okolí mohou přinést do charitativních obchůdků cokoliv již nepotřebují. Například oblečení, které už nenosí, hračky, knížky, nebo keramiku. Věci, které lidé přinesou, poslouží k následnému prodeji a udělají radost dalším.

Na štědré dárce a milé zákazníky se těší dobrovolníci každý všední den od 9:00 do 16:00 hodin. Více informací na: https://adra.cz/dobrovolnictvi/liberec

Anna Klímová, Dobrovolnické centrum ADRA

Neplýtváme


Vytvořeno 8.10.2019 12:48:30 | přečteno 444x | Ing. Klára Preislerová
load