Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na co se můžeme těšit v Maškově zahradě

pohled01

Na svém únorovém zasedání dali zastupitelé svým usnesením pokyn k zahájení velkých a významných investičních akcí. Jednou z nich je výstavba rekreačního areálu v Maškově zahradě.

Areál zahrnující koupaliště a potřebnou infrastrukturu by měl přijít na 90 mil. Kč. Jedná se o rozpočtové náklady a Město Turnov se bude snažit veřejnou soutěží celkové náklady na realizaci podstatně snížit. Časový harmonogram předpokládá na podzim roku 2013 vyhlášení veřejné soutěže na dodavatele stavby, započetí stavebních prací na počátku roku 2014 a otevření areálu veřejnosti v červnu roku 2015.

Návštěvníci najdou v areálu letní koupaliště s plaveckým 25 metrovým bazénem, rekreačním bazénem a brouzdalištěm. Koupaliště doplní vodní atrakce v podobě tobogánu, skluzavky kamikadze, skluzavek pro děti. Nedílnou součástí budou šatny a sociální zázemí. Slunit se návštěvníci budou moci na opalovacích loukách, sportovat na víceúčelovém hřišti či hřišti na plážový volejbal. Milovníkům  in line bruslí budek dispozici dráha okolo celého areálu. Dětem bude k dispozici dětské hřiště. Chybět nebude ani objekt občerstvení. Projekt počítá také se skate parkem. Nedílnou součástí budou pochopitelně příjezdové komunikace a parkoviště pro dostatečný počet vozidel.

pohled02

pohled03

pohled05

pohled06

Zveřejněné vizualizace vznikly před časem k územnímu řízení. Aktuální vizualizace k stavebnímu povolení nejsou prozatím, bohužel, k dispozici. Rozdíl mezi nimi je však pouze v detailech. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno 5.4.2013 10:53:26 | přečteno 1056x | Bc. Radek Drašnar