Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Městští hasiči opět zasahovali

SAM 0252

Jednotka Sboru hasičů města Turnova zasahovala ve čtvrtek 26. září 2013 u dopravní nehody, kdy na frekventované silnici z Turnova do Jičína havaroval v odpoledních hodinách kamión.

Turnovští hasiči byli k zásahu povolání z taktického cvičení, které v tu chvíli probíhalo na místním gymnáziu. Kvůli nehodě musela být na dlouhé hodiny uzavřena nejen silnice, ale i železniční trať. „Naši hasiči zamezili úniku provozních kapalin z kamiónu a pak se podíleli na přeložení nákladu a vyproštění vozidla,“ informoval velitel jednotky Martin Bartoníček.  Likvidace následků dopravní nehody trvala až do večerních hodin.

SAM 0241SAM 0256SAM 0251SAM 0261

Vytvořeno 3.10.2013 11:32:58 | přečteno 853x | Bc. Radek Drašnar