Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace z Krajského úřadu Libereckého kraje

Krajský úřad Liberec

Krajský úřad Libereckého kraje informuje o existenci Dotačního fondu Libereckého kraje.

Dotační fond Libereckého kraje byl zřízen usnesením Zastupitelstva Libereckého kraje č. 43/13/ZK ze dne 26. 2. 2013. Správci jednotlivých programů Dotačního fondu Libereckého kraje jsou příslušné odbory Krajského úřadu Libereckého kraje.

Dotace poskytované z Dotačního fondu LK představují formu finanční podpory kraje projektům věcně, finančně a časově vymezených podmínkami krajem vyhlášených programů resp. podprogramů jednotlivých resortů kraje a odpovídající příslušné výzvě k předkládání žádosti o poskytnutí dotace z rozpočtu kraje. Řádně a úplně vyplněnou žádost uplatní žadatel u věcně příslušného resortu kraje v rámci konkrétního programu resp. podprogramu.

Veškeré informace týkající se Dotačního fondu Libereckého kraje jsou k dispozici na odkazu www.kraj-lbc.cz/dotace .

Vytvořeno 5.4.2013 10:43:32 | přečteno 869x | Bc. Radek Drašnar