Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace o nově vyhlášených památných stromech v letech 2007-09

„Naši předkové nám zanechali prastaré stromy a husté lesy, je naší povinností předat toto dědictví těm co přijdou po nás“

Zákon o ochraně přírody a krajiny umožňuje příslušnému orgánu ochrany přírody vyhlásit  mimořádně významné stromy, jejich skupiny a stromořadí  za památné stromy.

Na základě tohoto zmocnění v zákoně vyhlásil Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, v roce 2007  několik památných stromů.

Informace o vyhlášených památných stromech naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 15.1.2009 | přečteno 752x | Richard Mochal
load