Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace o dění v Euroregionu Nisa

Euroregion Nisa

O organizaci a aktivitách Euroregionu Nisa, do něhož patří i území Turnova a okolí, o dění a zajímavostech v jednotlivých částech euroregionu se můžete dozvědět z nejrůznějších informačních zdrojů.

Základní informace o Euroregionu Nisa, jeho principech a cílech, organizaci, česko-polských, česko-saských a sasko-polských programem, zajímavosti týkající se přírody, architektury, možností rekreace a trávení volného času a mnoho dalšího naleznete na webových stránkách www.neisse-nisa-nysa.org. Pravidelné aktuální zprávy přináší portál Euroregion Online http://www.euroregiononline.cz. Chcete-li se seznámit pouze s děním v polské části euroregionu, pak informace přináší  Euroregionální periskop, jehož ukázku zveřejňujeme ikona souboruzde. Stačí si jen vybrat příslušný zdroj a hned budete informovanější!

Vytvořeno 29.5.2013 13:28:33 | přečteno 759x | Bc. Radek Drašnar