Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hrad Valdštejn a turnovské Íčko nově na Instagramu!

Instagram

Začátkem června 2019 se hrad Valdštejn společně s Regionálním turistickým informačním centrem Turnov zapojil do stále více populárnějšího Instagramu. Ten postupně vytlačuje tradiční a oblíbený Facebook a zcela jistě se stává jednou z nejpoužívanějších sociálních platforem.


Je to již několik let, co se hrad Valdštejn a turnovské „Íčko“ objevují na Facebooku. Právě aktivita na jedné z nejpoužívanějších sociálních sítí je v dnešní době brána doslova za „nutnost“. Skrze Facebook se mohou prezentovat jak jednotlivci, tak i firmy, které si mohou vytvářet kvalitní propagaci a oslovit v krátké době co nejvíce lidí. I když Facebook používá dnes přes dvě miliardy lidí, i on postupně „zastarává“. Doba jde stále kupředu, a současným trendem již nejsou sáhodlouhé texty, ale fotografie s krátkým slovním příspěvkem. Této praxi jde naproti současný fenomén jménem Instagram, který pomalu, ale jistě vytlačuje Facebook z jeho předního postavení.

Instagram, který vznikl před devíti lety, umožňuje snadné sdílení fotografií, vytváření příběhů s výstižnými popisky, které se prostřednictvím klíčových slov, tzv. hashtagů, dostanou k co největšímu počtu lidí. Fotografie vložené na Instagramu se navíc dají snadno sdílet i na dalších sociálních sítích, např. Facebooku či Twitteru. To z Instagramu dělá stále více populární a oblíbený prostředek komunikace.

Hrad Valdštejn a turnovské infocentrum se proto rozhodli nebýt „pozadu“ a jít tzv. „s dobou“. Nyní na Instagramu najdete jeden z nejstarších hradů Českého ráje pod profilem Valdstejn_official a Regionální turistické informační centrum Turnov jako infocentrumturnov. Na obou profilech můžete sledovat upoutávky na kulturní akce, tipy na výlety či zajímavosti z „každodenního fungování“ jak Valdštejna, tak turnovského íčka. Věříme, že rozšíření naší aktivity na sociálních sítích uvítáte, a že nás budete rádi sledovat. 

Instagram

 

Mgr. Radim Štícha, Turnovské památky a cestovní ruch, p. o.

 

 

 


Vytvořeno 26.6.2019 11:39:09 | přečteno 385x | Ing. Klára Preislerová
load