Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hledáme svědky dopravní nehody ze dne 12. prosince 2012

Policie ČR - obvodní oddělení Turnov, autor: Kateřina Doubravová

Dne 12. prosince 2012 ve 14:36 hod. došlo v Turnově v ulici Husova k dopravní nehodě.

Vozidlo značky Hyundai jedoucí ve směru na Šetřilovsko narazilo do zaparkovaného vozidla a následně přejelo ve smyku vlevo, kde se zastavilo před vchodem do budovy obvodního oddělení Policie Turnov. Řidič havarovaného automobilu uváděl, že byl ohrožen automobilem vyjíždějícím z ulice Skálova, které mu nedalo přednost při svém nájezdu do hlavní pozemní komunikace na centrum Turnova – ke střetu těchto vozidel nedošlo.

Tímto žádáme případné svědky dopravní nehody o podání informace k této události v křižovatce ulic Husova, Skálova a Jeronýmova na tel.: 974 475 251, 725 073 411 nebo na bezplatnou tísňovou linku 158.

Děkujeme.
por. Petr  Kmínek

Vytvořeno 20.12.2012 13:03:05 | přečteno 972x | Kateřina Doubravová