Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Důležité informace pro spotřebitele

dTest

Občanské sdružení spotřebitelů TEST je vydavatelem časopisu dTest a provozovatelem webových stránek www.dtest.cz. Publikuje zde výsledky testů výrobků, varování před nebezpečnými a zdravotně závadnými výrobky, informace o spotřebitelských právech a další rady pro spotřebitele.  

Cílem zveřejňování výsledků testů je usnadnit rozhodování spotřebitelů při nákupu spotřebního zboží a apelovat na prodejce, aby jimi nabízený sortiment výrobků byl skutečně kvalitní. Svojí činností sdružení usiluje o zlepšení postavení spotřebitelů, zejména informováním o jejich právech a povinnostech. Občanům nabízí sdružení bezplatně tyto služby: Poradenství v oblasti spotřebitelského práva přes telefon 299 149 009 (pracovní dny 9 - 17 hodin, běžný telefonní tarif) či přes internet na adrese www.dtest.cz/spotrebitelska-poradna; databázi více než 5000 nebezpečných výrobků na webových stránkách www.nebezpecnevyrobky.cz; vybrané vzory právních listin a podání vypracované pro konkrétní účel; informace a publikace pro spotřebitele zaměřené na nejrůznější aspekty spotřebitelských práv (předváděcí a podomní prodej, nákupy přes internet, telekomunikace, cestování, potraviny a další); samolepku „Nevhazujte reklamu“ na schránky ad.

Hana Lustigová, vedoucí obecního živnostenského úřadu 

Vytvořeno 23.1.2013 10:47:22 | přečteno 859x | Kateřina Doubravová
load