Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Co má dělat občan, když si mění adresu trvalého pobytu?

Turnov - centrum, autor: Kateřina Doubravová

V životě občana jde o poměrně vzácnou událost, která je spojena s tím, že tuto změnu musí ohlásit na příslušná místa.

Od 1. 7. 2012 však fungují základní registry, které zajišťují to, že už občan nemusí obíhat všechny úřady a hlásit změnu na každém úřadě zvlášť. Správa základních registrů ve spolupráci s Ministerstvem vnitra ČR připravila návod pro občana, který se týká problematiky změny adresy trvalého pobytu. Leták (návod) popisuje, kam všude je třeba tuto změnu (ne)hlásit. 

Co má dělat občan?

Co má dělat občan?

Co má dělat občan?

 
Co má dělat občan?

Co má dělat občan?

 
Co má dělat občan?

Co má dělat občan?

 
Co má dělat občan?

Co má dělat občan?

 
 
Vytvořeno 9.10.2014 7:49:29 | přečteno 1362x | Ing. Klára Preislerová