Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Chcete být dobrovolníkem v turnovské nemocnici?

aktualizace

Dobromysl – Dobrovolnické centrum Krajské nemocnice Liberec, a. s. nabízí nově možnost uplatnit se jako dobrovolník v nemocnici také zájemcům z Turnova a blízkého okolí.

Hospitalizovaný člověk je vytržen ze svého přirozeného prostředí. Musí oželet blízkost svých blízkých, řadu svých aktivit, rituálů či podnětů. Lidi kolem sebe nezná a někdy mu dělají nepříjemné či sdělují ne příjemné věci. Bývá obklopen tajemnými přístroji, které vydávají záhadné zvuky. Dobrovolník může jednoduchým způsobem tak, že přináší prostý lidský kontakt, rozptýlit mysl, odpoutat ji od nemoci a aspoň na chvíli zaměřit na příjemné věci života.

V Panochově nemocnici chceme úzce spolupracovat s anesteziologicko-resuscitačním oddělením. Je to výzva nejen pro dobrovolníky, ale i pro koordinátora dobrovolnického programu. Pokud vás tyto řádky zaujaly, můžete navštívit také internetové stránky Krajské nemocnice Liberec (http://www.nemlib.cz/web/index.php?m=296), kde jsou další informace o dobrovolnictví v nemocnici. Vážní zájemci o dobrovolnictví mohou oslovit přímo koordinátora dobrovolníků. Kontakty na něho naleznete na výše uvedeném webu.

Tomáš Hendrych, koordinátor dobrovolníků Dobromysli

Vytvořeno 4.9.2014 7:19:25 | přečteno 808x | Ing. Klára Preislerová