Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zemědělské a řemeslnické trhy v Turnově - každý pátek

Zájem drobných výrobců, prodejců a pěstitelů o páteční trhy v Turnově se díky usilovné propagaci ze strany pracovníků MěÚ zvyšuje.

Zájem drobných výrobců, prodejců a pěstitelů o páteční trhy v Turnově se díky usilovné propagaci ze strany pracovníků MěÚ zvyšuje.

Vedle masných výrobků a zeleniny se objevily ve větší míře i zahradnické výpěstky.

Díky tomuto zájmu se z původního čtrnáctidenního cyklu konání stává pravidelná akce - zemědělské trhy na náměstí v Turnově každý pátek.

Vytvořeno 25.6.2010 | přečteno 992x | Richard Mochal
load