Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zastupitelstvo řeší zásadní zdravotní problém

žloutenka, autor: ilustrační foto

Turnovské zastupitelstvo řeší v těchto dnech závažný problém, kdy u dvou jeho členů je potvrzena žloutenka typu A.

 

Pracovníci Krajské hygienické stanice v Liberci informovali vedení města Turnova, že evidují dva potvrzené případy výskytu žloutenky typu A u členů městského zastupitelstva. „Krajská hygienická stanice nařídí protiepidemická opatření a bude informovat o dalším postupu v uvedené záležitosti,“ uvedla k závažnému problému vedoucí protiepidemického oddělení MUDr. Jana Prattingerová.


Vytvořeno 16.5.2014 14:44:13 | přečteno 1102x | Bc. Radek Drašnar