Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

ZÁMĚR PRODEJE TŘÍ POZEMKŮ PRO VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMŮ NA MALÉM ROHOZCI

Město Turnov vyhlašuje záměr prodeje tří pozemků pro výstavbu rodinných domů na Malém Rohozci. Pozemky jsou odměřeny z pozemku parc. č. 145/1 k.ú. Malý Rohozec.

Město  Turnov vyhlašuje záměr prodeje tří pozemků pro výstavbu rodinných domů na Malém Rohozci. Pozemky jsou odměřeny z pozemku parc. č. 145/1 k.ú. Malý Rohozec.

Minimální kupní cena je stanovena na 1.000,- Kč / m2.
Výměry pozemků jsou: 1) 1027 m2, 2) 1035 m2, 3) 971 m2). Jedná se o zasíťované pozemky (kanalizace a vodovod , je zaplacen poplatek na zasíťování elektřinou). Pro kompletní zasíťování dobuduje Město Turnov komunikaci a plynovodní řád pro tyto tři pozemky.

Podrobnější informace podá p. Růžena Jarošová, odbor správy majetku, tel. 481 366 317

Vytvořeno 20.9.2011 | přečteno 1428x | Richard Mochal
load