Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zákaz vjezdu do Markovy ulice a na Mariánské náměstí

Zahájení 1. etapy rekonstrukce ul. 28. října (8. 10. 2012), autor: Kateřina Doubravová

Do  Markovy ulice a na Mariánské náměstí je od 8. 10. 2012 zakázán vjezd, a to z důvodu zahájení rekonstrukce ul. 28. října v Turnově. V této souvislosti apelujeme na řidiče, aby respektovali dopravní značení. Chodce prosíme o zvýšenou opatrnost při procházení stavbou. Parkoviště u KC Střelnice je v PROVOZU.

 
Vytvořeno 10.10.2012 11:07:41 | přečteno 1320x | Kateřina Doubravová
load