Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žádost Policie ČR o spolupátrání po pachateli dopravní nehody

Dopravní nehoda v Bezručově ulici v Turnově 28. 8. 2012, autor: archiv PČR

V úterý 28. srpna 2012 ve 14:30 hodin došlo v Turnově v ulici Bezručova k dopravní nehodě, při které byla zraněna chodkyně. Policie žádá veřejnost o spolupráci.

Řidič osobního vozidla Hyundai jel ve směru z ulice Palackého přes kruhový objezd do ulice Bezručova. V té chvíli přecházela pozemní komunikaci žena, která šla po přechodu pro chodce z pravé strany na levou z pohledu jízdy tohoto řidiče. Došlo přitom ke střetu přední částí vozidla z chodkyní, která utrpěla zranění s ošetřením v nemocnici. Dle účastníků této dopravní nehody mělo v protisměru před přechodem pro chodce v době střetu zastavit údajně stříbrné vozidlo značky Audi.

Policie žádá veřejnost o spolupráci při zjištění tohoto vozidla a jeho posádky, nebo případné svědky, kteří by mohli poskytnout další informace k uvedené dopravní nehodě, aby zavolali na telefon 974 475 250, 974 475 251, nebo na linku 158.

por. Petr Kmínek
 

Vytvořeno 28.8.2012 12:50:45 | přečteno 1508x | Kateřina Doubravová
load