Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Začala oprava radniční věže

radniční hodiny

Ve středu 3. dubna 2013 začala plánovaná oprava věže budovy radnice na náměstí Českého ráje.

V období do 30. června 2013 dojde k částečné opravě krovu a úklidu vnitřních částí věže. Z tohoto důvodu musí dojít k demontáži věžních hodin radnice a tyto přestanou ukazovat čas. Stavební úpravy bude provádět na základě uzavřené smlouvy o dílo firma Reopa, s.r.o. Liberec. Celková částka se vyšplhá na 302.460,- Kč. Z rozpočtu Města Turnova je na opravu určeno 154 460,- Kč, zbývajících 148.000,- Kč je příspěvek z Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón Ministerstva kultury ČR.

Vytvořeno 3.4.2013 9:25:17 | přečteno 956x | Bc. Radek Drašnar