Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Waldorfská mateřská škola v Turnově byla oceněna

Ocenění stavba roku 2015, autor: K. Preislerová

1. místo v kategorii STAVBA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2015 – Cena doc. Ing. arch. Karla Hubáčka, dr. h. c. – kategorie bytových staveb a staveb občanské vybavenosti získala 17. září 2015 stavba Waldorfské mateřské školy v Turnově.

V budově Krajského úřadu Libereckého kraje byly udělovány ceny za stavbu roku Libereckého kraje pro rok 2015. Slavnostního předávání cen se za Město Turnov zúčastnila místostarostka Petra Houšková a investiční referent odboru správy majetku Jiří Vocásek.

Sice město Turnov nedosáhlo na hlavní cenu stavby roku, ale Waldorfská mateřská škola Turnov – Daliměřice se umístila ve své kategorii „bytových staveb a staveb občanské vybavenosti“ na 1. místě. Z rukou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a náměstkyně hejtmana Lenky Kadlecové si zástupci města Turnova převzali diplom a cenu za 1. místo ve své kategorii.

"Waldorfská mateřská škola Turnov byla postavena dle architektonického návrhu Ing. arch. Borise Šonského a Ing. arch. Vojtěcha Valtra. Těmto pánům architektům patří velké poděkování za jejich práci nejenom při návrhu studie díla, ale také při samotné realizaci stavby," sdělil Jiří Vocásek. A doplnil také to, že Waldorfská mateřská škola Turnov – Daliměřice získala 1. místo ve své kategorii je velkou zásluhou architektů, kteří se podíleli na obhajování stavby před komisí, která byla určena pro rozhodování o stavbě roku Libereckého kraje pro rok 2015.

nová waldorfská mateřská škola


Vytvořeno 18.9.2015 7:57:30 | přečteno 1628x | Ing. Klára Preislerová
load