Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyšly Turistické noviny Český ráj 2013

Turistické noviny 2013

Odbor cestovního ruchu informuje, že byly v uplynulých dnech vydány Turistické noviny Český ráj 2013.

Jedná se již o 13. ročník této tiskoviny. Tématem letošních novin je "Filmový Český ráj". Stránky novin přinášejí informace o tom, kde se v Českém ráji natáčely pohádky a další filmy, a představují filmová místa a s nimi spojenou filmovou historii. Na 48 stranách časopisového formátu novin je možné nalézt nejen tipy na výlety s filmovou tématikou, ale i netradiční rozhovor s režisérkou Marií Poledňákovou a další zajímavosti z jednotlivých částí regionu, prázdninovou nabídku pro každý den či stránku pro děti. Nechybí mapa turistických autobusů s jízdními řády ani prázdninový servis obsahující přehled kulturních, sportovních a společenských akcí a přehled turistických atraktivit s aktuálními cenami vstupného a otevírací dobou. I v letošních novinách je soutěž pro děti o trička s logem turistické hry Za pověstmi Českého ráje. Prodejní cena jednoho výtisku je 20,- Kč. Turistické noviny jsou v prodeji ve všech informačních střediscích regionu, v informačních střediscích v regionech sousedících s Českým rájem, při různých akcích a při některých turistických atraktivitách.

Vytvořeno 6.5.2013 11:41:10 | přečteno 980x | Bc. Radek Drašnar