Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výměna některých typů řidičských průkazů

Upozorňujeme na nutnost vyměny řidičských průkazů vydaných od 1. 1. 1994 do 31. 12. 2000, které musí být vyměněny do 31. 12. 2010.

Upozorňujeme na nutnost vyměny řidičských průkazů vydaných od 1. 1. 1994 do 31. 12. 2000, které musí být vyměněny do 31. 12. 2010.

Jakkoli je tento termín vzdálen, držitelé těchto průkazů by něměli s výměnou váhat, aby se vyhnuli nepříjemnému čekání. Statistiky totiž ukazují, že stávající pomalé tempo způsobí velký nápor žadatelů v příštím roce. Ke konci února bylo potřeba v obvodu MěÚ Turnov vyměnit ještě 85,5 % řidičských průkazů.

O výměnu je nutno požádat u příslušného odboru městského úřadu v místě bydliště žadatele. V případě Turnova a přilehlých obcí je to odbor dopravní MěÚ v Turnově, Skálova ulice čp. 72 (u muzea).

K výměně je nutno předložit jednu fotografii, občanský a řidičský průkaz. Výměna bude provedena zdarma.

Vytvořeno 11.3.2009 | přečteno 2829x | Richard Mochal
load