Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyjádření k diskuzi na téma Panochova nemocnice Turnov

V posledních dnech v některých médiích zveřejněny informace o Panochově nemocnici Turnov, s. r. o., které zavdaly příčinu k různým dohadům a diskuzím.

Vzhledem k tomu, že byly v posledních dnech v některých médiích zveřejněny informace o Panochově nemocnici Turnov, s.r.o., které zavdaly příčinu k různým dohadům a diskuzím,  reaguji na ně tímto stanoviskem:

Panochova nemocnice je stoprocentním majetkem Města Turnov. Město  je jejím zakladatelem a jediným vlastníkem. Rada města plní funkci valné hromady,  o veškerých majetkových krocích rozhoduje zastupitelstvo města. V tomto směru žádné aktuální ani budoucí úkony  nebyly projednávány.

Nemocnice je největší a asi nejdůležitější městskou  organizací s nenahraditelným významem pro občany města a celé spádové oblasti. Proto byly v posledních letech  v turnovské nemocnici investovány desítky milionů korun tak, aby byla zajištěna kvalitní péče v co nejširším rozsahu a nemocnice vyhověla  i nejpřísnějším  kritériím na kvalitu zde poskytovaných služeb.

Hana Maierová, starostka Turnova

Vytvořeno 25.11.2009 | přečteno 1226x | Richard Mochal
load