Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyhlášení výsledků voleb

Tímto Vám sdělujeme, že 19. 10. 2010 byly v Hospodářských novinách vyhlášeny výsledky I. kola voleb do senátu a celkové výsledky voleb do zastupitelstev obcí, které se uskutečnily ve dnech 15. a 16. října 2010

Sděluji, že 19.10.2010 byly v Hospodářských novinách vyhlášeny

A) souhrnné výsledky I. kola voleb do Senátu Parl. ČR, které se uskutečnily ve dnech 15. a 16. října 2010, k čemuž sděluji, že v 42 obcích, zařazených do senátního obvodu Liberec, se ve dnech 22. a 23. října 2010 uskuteční II. kolo senátních voleb, do kterého postupují dva nejúspěšnější kandidáti z I. kola - Mgr. Stanislav Eichler (ČSSD) a MUDr. Přemysl Sobotka (ODS).

B)  celkové výsledky voleb do zastupitelstev obcí, které se uskutečnily ve dnech 15. a 16. října 2010.

--
Zdeněk Hovorka
Vedoucí odboru správního

Vytvořeno 20.10.2010 | přečteno 968x | Richard Mochal
load