Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vozovka pod viaduktem se bude opravovat

viadukt na Přepeřské, autor: R. Drašnar

Do poloviny června by měla být provedena oprava dlážděné vozovky pod viaduktem v Přepeřské ulici.


Městu Turnov to sdělila dopisem Krajská správa silnic Libereckého kraje, kterou písemně o špatném stavu vozovky upozornil odbor dopravy turnovské radnice. Podnět z Turnova byl vyhodnocen jako oprávněný a úsek silnice č. II/610 pod viaduktem byl vyhodnocen jako havarijní. „Bohužel v současné době není známa výše finančních prostředků, které Liberecký kraj vyčlení na velkoplošné opravy silnic v letošním roce,“ uvedl v dopisu vedoucí územního technicko- správního oddělení správy silnic Jiří Medek a dodal, že v každém případě ale bude v termínu do 13. června provedena v rámci možností lokální oprava nejvíce poškozených míst dlažby.


Vytvořeno 20.5.2014 7:53:57 | přečteno 593x | Bc. Radek Drašnar