Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V pravé poledne zazní sirény

VISO - reproduktory, autor: R. Drašnar

Zvuk sirén  připomene ve čtvrtek 10. července 2014 v pravé poledne památku čtyř českých vojáků, kteří zahynuli v Afghánistánu.

Přesně ve 12:00 hodin se také v Turnově rozezní sirény, aby po dobu tří minut připomněly památku čtyř příslušníků Armády České republiky, kteří zahynuli při sebevražedném útoku atentátníka v Afghánistánu. O takovémto použití sirén rozhodla vláda. Žádáme občany a návštěvníky, aby se i oni alespoň zastavením svých kroků a tichým zamyšlením připojili k této celonárodní pietní akci. Děkujeme.

Vytvořeno 10.7.2014 7:26:13 | přečteno 670x | Bc. Radek Drašnar