Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ulici 28. října ovládnou dlaždiči

dlaždiči v ulici 28. října, autor: R. Drašnar

Město Turnov sděluje obyvatelům, že o víkendu 19. a 20. dubna 2014 se v části ulice 28. října opět objeví dlaždiči.


Dlaždičská firma provede předláždění příčných pruhů na chodnících, kde měly původně být kostky tmavšího odstínu. Práce se týkají úseku od Mariánského náměstí po ulici Kinského. „Nedopatřením se tam objevily dlažební kostky, kterými jsou vydlážděny zbývající části chodníku. Závada se projevila až časem, po několikerém omytí kostek deštěm,“ vysvětluje starosta města Tomáš Hocke a dodává, že veškeré práce budou provedeny v rámci reklamačního řízení a nebudou město stát žádné finanční prostředky. Tmavé pruhy dělící dlážděné chodníky jsou charakteristickým znakem dláždění centra města a z hlediska vnímání architektury je vhodné je dodržet. Pracovníci firmy budou při výměně kostek postupovat úsek po úseku, neměl by být zásadně omezen provoz na chodnících v ulici 28. října. „Věřím, že důvod prací o víkendu obyvatelé pochopí a nebudou narušeny jejich oslavy velikonočních svátků,“ doufá starosta a zároveň děkuje za pochopení. Práce se budou opakovat ještě o víkendu v květnu. Přesný termín ještě nebyl stanoven a bude zveřejněn na internetových stránkách města Turnova.


Vytvořeno 17.4.2014 11:50:24 | přečteno 764x | Bc. Radek Drašnar