Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

U pytlového sběru tříděných odpadů se mění svozové trasy

pytlový sběr, autor: R. Drašnar

Odbor životního prostředí informuje obyvatele Turnova, že pro pytlový svoz tříděného odpadu budou od dubna 2014 určeny nové svozové trasy.


Upozorňujeme, že pytlový svoz tříděného odpadu se bude od dubnového svozu ve středu 2. 4. 2014 uskutečňovat v obtížně dostupných lokalitách nebo v lokalitách odloučených od hlavních svozových tras pouze z určených míst, nikoliv přímo od jednotlivých domů.

Jedná se o několik lokalit v Mašově, na Kadeřavci, v Konělupech, na Vrchhůře a Durychově, u Bělé, v Benátkách, na Bukovině u Dolánek, na Kobylce a v Mokřinách.

 Místa, odkud bude svoz prováděn, jsou vyznačena v přiložených mapách. Oranžovou barvou jsou označena místa, kde neprobíhá svoz od domů. Modře jsou vyznačena místa a trasy, odkud bude svoz probíhat.

V případě nejasností kontaktujte, prosíme, odbor životního prostředí, pracovnici Ing. Zuzanu Sedlákovou nebo Romanu Koškovou na telefonním čísle 481 366 160 nebo Martina Cilera z Technických služeb Turnov, telefonní číslo 481 321 030.

 Děkujeme za pochopení.


svoz odpadů - trasy

Benátky

Benátky

 
Bukovina, Kobylka

Bukovina, Kobylka

 
Durychov, Na Stebni

Durychov, Na Stebni

 
Dolánky

Dolánky

 
Kadeřavec, Mašov

Kadeřavec, Mašov

 
Konělupy

Konělupy

 
Mašov   odbočka proti stavebninám

Mašov odbočka proti stavebninám

 
Mašov   u lomu

Mašov u lomu

 
Mašov   Zlatá stezka a nad sokolovnou

Mašov Zlatá stezka a nad sokolovnou

 
Mokřiny

Mokřiny

 
U Bělé

U Bělé

 
Vrchhůra

Vrchhůra

 
 
Vytvořeno 31.3.2014 8:14:46 | přečteno 533x | Bc. Radek Drašnar