Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovští podnikatelé se sešli nad sklenicí pěnivého moku

setkání v pivovaru, autor: R. Drašnar

Již druhé letošní setkání vedení Turnova s místními podnikateli se uskutečnilo ve středu 23. října odpoledne v restauraci rohozeckého pivovaru.

Starosta Tomáš Hocke poděkoval na úvod všem majitelům a vedoucím pracovníkům firem za partnerství a podporu aktivit města. Pak je seznámil s některými zásadními usneseními zastupitelů, která v dalších letech ovlivní život v Turnově. Jde především o fúzi turnovské a liberecké nemocnice a výstavbu kompletního sportovně – rekreačního areálu v Maškově zahradě. Informoval je také o výstavbě Waldorfské mateřské školy. „Rád bych vás pozval na oslavy Dne vzniku samostatného Československa. V souvislosti s nimi jsem také vyhlásil kampaň Vlajka pro Masaryka a doufám, že všechny vaše firmy budou 28. října vyzdobeny státní vlajkou,“ sdělil Hocke. Upozornil také na další akce, které se v následujících dnech v Turnově uskuteční.

O činnosti semilské okresní hospodářské komory hovořil Vilém Zahrádka. Představil jednotlivé aktivity komory a uvedl výhody členství. Ředitel Pivovaru Malý Rohozec František Jungmann pak prezentoval úspěchy své firmy, přiblížil průběh rekonstrukce a předložil nabídku: „Blíží se konec roku a vy budete přemýšlet o dárcích pro své obchodní partnery. Můžete si od nás pořídit retro láhve s etiketami s logem vaší firmy.“  Pak se již dvacítka účastníků setkání odebrala na prohlídku pivovaru. V jejím průběhu popsal Jungmann nejen výrobu, ale také historii a současný stav společnosti. Ochutnávka piva přímo z ležáckého tanku celé setkání uzavřela. 

setkání v pivovarusetkání v pivovarusetkání v pivovarusetkání v pivovarusetkání v pivovaru

Vytvořeno 1.11.2013 7:57:38 | přečteno 1010x | Bc. Radek Drašnar