Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovské infocentrum získalo certifikát kvality

cesky system kvality sluzeb

Regionální turistické informační centrum má za sebou další z úspěšných kroků, které zvyšují kvalitu jeho služeb. Získalo certifikaci I. stupně Českého systému kvality služeb. Stalo se tak čtvrtým certifikovaným informačním centrem v Libereckém kraji a zařadilo se k informačním centrům a dalším organizacím v České republice, kteří tento certifikát vlastní.

Český systém kvality služeb vytvořilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jako nástroj ke zkvalitňování služeb cestovního ruchu v Česku. Na jeho realizaci spolupracuje s vybranými profesními asociacemi v cestovním ruchu. ČSKS byl vytvořen s využitím licence německého systému Service Qualität Deutschland (SQD), který již více než deset let přispívá k rozvoji kvality služeb v Německu.  V České republice jde o prestižní, mezinárodně srovnatelnou značku, která pro zákazníka představuje příslib kvality služeb a zároveň je oceněním práce zaměstnanců dané organizace. 

Certifikát má omezenou platnost. Z toho důvodu je potřeba na kvalitě služeb stále pracovat. Certifikát je impulzem pro další zlepšování služeb, které infocentrum poskytuje občanům i návštěvníkům města. Věříme, že se nám tento získaný certifikát podaří úspěšně obhájit.

Turisté jsou v Turnově vítáni!

cesky system kvality sluzeb 2

Vytvořeno 2.11.2017 11:07:49 | přečteno 310x | Richard Mochal
load