Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnov se prezentoval na mezinárodním veletrhu Holiday World 2014 v Praze

Holiday World 2014

Ve dnech 20. - 23. února 2014 se konal v areálu pražského holešovického výstaviště 23. ročník veletrhu cestovního ruchu Holiday World a Turnov se na něm také prezentoval.

Veletrh je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. Navštívilo ho přes 30 tisíc lidí. Turnov se prezentoval na stánku Libereckého kraje v rámci regionu Českého ráje. Expozice Libereckého kraje s tématem „Po stopách letokruhů“ získala v rámci soutěže o nejpůsobivější stánek krásné 3. místo v kategorii stánků nad 60 m2. Nejčastější dotazy návštěvníků se týkaly cykloturistiky, ubytování a připravené nabídky pro děti. Mezi materiály, které byly od návštěvníků nejvíce požadovány, patřily tradičně letáky Skalní města, Hrady a zámky a katalog Dovolená. Zájem byl i o pořádané akce na letošní rok. K bohaté nabídce materiálů patřila i nabídka jednotlivých měst a obcí i turistických cílů a poskytovatelů služeb v Českém ráji. V průběhu veletrhu se uskutečnila i veřejná tisková konference Pohádkových regionů ČR, na které se prezentoval i úspěšný turistický produkt Za pověstmi Českého ráje. Účastníci tiskové konference byli pozváni na netradiční putování do Českého ráje a představeny byly i dvě stěžejní akce pro děti: Český ráj dětem, kterou bude v letošním roce již po jedenácté zahájena turistická sezóna v tomto regionu, a Jičín - město pohádky. „Na veletrhu se konalo i množství osobních schůzek a jednání, “ dodala k veletrhu vedoucí odboru cestovního ruchu turnovské radnice Eliška Gruberová a vyjádřila přesvědčení, že veletrh splnil očekávání vystavovatelů i návštěvníků.

Holiday World 2014Holiday World 2014

Vytvořeno 24.2.2014 8:46:50 | přečteno 709x | Bc. Radek Drašnar