Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnov se bude prezentovat na mezinárodním veletrhu

Holiday World 2013, autor: R. Drašnar

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World, který se letos uskuteční již po třiadvacáté, je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. Ani tentokrát na něm nebude chybět Český ráj a Turnov.

Mezi největší vystavovatele z českých regionů se tradičně zařadí i Liberecký kraj. Jedna strana jeho stánku s tématem Po stopách letokruhů bude patřit Českému ráji. Tento region i Turnovsko mají v tomto smyslu opravdu co nabídnout. Právě krajinu Českého ráje, jejímž srdcem Turnov je, mají lidé spojenou s turistikou, přírodou, historií a krásnou lidovou architekturou. „Vždyť i náš turistický produkt s názvem Za pověstmi Českého ráje vychází z tohoto tématu a propojuje celý Český ráj,“ uvedla vedoucí odboru cestovního ruchu turnovské radnice Eliška Gruberová.

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World se koná ve dnech 20. - 23. února v areálu holešovického výstaviště v Praze. Představí se na něm na 800 vystavovatelů z 50 zemí světa. Partnerskou zemí letošního 23. ročníku veletrhu je Maroko. Organizátoři očekávají účast 35 tisíc návštěvníků.

Vytvořeno 19.2.2014 8:48:06 | přečteno 683x | Bc. Radek Drašnar