Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tiskové prohlášení ředitele Panochovy nemocnice Turnov

Panochova nemocnice Turnov, s.r.o., autor: Kateřina Doubravová

Zástupci VZP ČR a SZP ČR a zástupci Panochovy nemocnice Turnov se 7. 11. 2012 dohodli na uzavření rámcové smlouvy na 5 let, kromě oborů ortopedie a RHB, kde bude uzavřena smlouva na dobu 1 roku z důvodu připravované realizace fúze s Krajskou nemocnicí Liberec.

V případě, že fúze nebude realizována v roce 2013, bude rámcová smlouva omezena v oborech ortopedie a RHB do 31.12.2014.

Zástupci SZP ČR tedy stejně jako zástupci VZP ČR souhlasí se zřízením jednodenní péče v oborech chirurgie, ortopedie a gynekologie s možností od 1.1.2013.

Závěry tohoto jednání předloží vedení nemocnice na nejbližším jednání valné hromady dne 12.11.2012 k definitivnímu schválení.

Tiskové prohlášení je současně identickým zápisem se závěrem jednání zástupců ZP a Panochovy nemocnice Turnov s.r.o. ze dne 7. 11. 2012.

Ing. Tomáš Sláma, MSc.
Panochova nemocnice Turnov, s.r.o.

Vytvořeno 7.11.2012 14:56:45 | přečteno 1731x | Kateřina Doubravová
load