Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starostka se loučila

Hana Maierová

Starostka Turnova PhDr. Hana Maierová  skončila ve čtvrtek 28. února ve své funkci.  

To proto,  aby se od 1. března mohla naplno věnovat své práci ve vedení Libereckého kraje. Zde od podzimních voleb zastává post radní pro cestovní ruch, památkovou péči a kulturu a zároveň je náměstkyní hejtmana.  Loučení starostky ve funkci mělo podobu setkání s příslušníky městské policie, představiteli městských organizací, vedoucími odborů a pracovníky městského úřadu a vyvrcholilo její rezignací na veřejném zasedání zastupitelstva města 28. února. Při  těchto příležitostech všem poděkovala za spolupráci a popřála mnoho pracovních a osobních úspěchů.

Vytvořeno 28.2.2013 21:17:58 | přečteno 1349x | Bc. Radek Drašnar
load