Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěž Rozkvetlý Turnov 2014 byla vyhlášena

1. místo kategorie A - Jursíkovi, ul. K.Světlé

Odbor životního prostředí turnovské radnice vyhlásil 11. ročník soutěže Rozkvetlý Turnov.


Rozkvetlý Turnov 2014 je soutěž o nejlepší květinovou výzdobu ve městě a v jednotlivých městských částech a je vyhlášena ve třech kategoriích. V soutěžní kategorii A bude hodnocena výzdoba oken, balkónů a předzahrádek rodinných domů. Okolí bytových a panelových domů a výzdobě jejich oken a balkónů se bude věnovat soutěžní kategorie B. V kategorii C vyhodnotí odborná komise zahradní úpravu a výzdobu vstupních prostor firem, organizací a institucí. Soutěž se řídí následujícími pravidly:

  1. Přihlášky do soutěže se podávají písemně na adresu městského úřadu, odboru životního prostředí, nebo elektronicky na adresu l.fejfarova@mu.turnov.cz do 15. září 2014.

  2. Přihláška musí obsahovat:

  • jméno, adresu, telefon nebo e-mail soutěžícího

  • označení soutěžní kategorie

  • popis zahradní úpravy či květinové výzdoby s přesným určením umístění

  • fotodokumentaci (veškeré fotografie musí být z pohledu od silnice či veřejně přístupného místa)

  • souhlas se zveřejněním fotografií bez nároku na autorská práva

V případě, že nebudou mít zájemci o soutěž možnost pořídit fotografie sami, zabezpečí fotodokumentaci odbor životního prostředí. Kritéria hodnocení jsou uvedena na internetových stránkách města Turnova. Po uzávěrce soutěže 15. září 2014 provede odborná komise vyhodnocení spojené s prohlídkou květinové výzdoby nebo zahradní úpravy. Výherci budou vyrozuměni a vyzváni k účasti na některé z podzimních akcí, kde obdrží věcné ceny. Výsledky soutěže Rozkvetlý Turnov 2014 pak budou publikovány.

Veškeré informace o soutěži poskytne a žádosti o provedení fotodokumentace přijme pracovnice odboru životního prostředí Ludmila Fejfarová na telefonním čísle 481 366 152 nebo na e-mailové adrese l.fejfarova@mu.turnov.cz.


Vytvořeno 2.6.2014 11:52:36 | přečteno 561x | Bc. Radek Drašnar