Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Smutná zpráva

Ivan Tůma, autor: ilustrační foto MěÚ Turnov

Vedení Turnova a pracovníky městského úřadu zasáhla smutná zpráva, že ve čtvrtek 2. ledna 2014 odešel navždy jejich kolega a spolupracovník Ivan Tůma.

Pan Ivan Tůma byl dlouholetým řidičem městského úřadu a zemřel náhle ve věku 62 let. Poslední rozloučení s ním se koná v úterý 7. ledna 2014 od 13:00 hodin ve smuteční síni v Turnově.

Čest jeho památce!

Vytvořeno 3.1.2014 13:15:31 | přečteno 1212x | Bc. Radek Drašnar